VRT v Ústí nad Labem

VRT a její výzvy

Hlasování krajského zastupitelstva ÚK o trase VRT se blíží, s největší pravděpodobností proběhne již na příštím zasedání 24.6.2024.

Navrhovanou trasou nebude postižen jen Chlumec, ale výrazně zasáhne také Ústí nad Labem, kdy přímo centrem města povede koridor Hamburk - Istanbul, využívaný především pro nákladní dopravu. Na Střekov povede nový 4kolejný most a nákladní doprava bude pokračovat údolím Labe směr Praha. Ústecká veřejnost začíná více sledovat dění a snaží se o participaci.

13.5.2024 proběhla v Hraničáři diskuze na téma VRT a její výzvy, kde vystoupila také naše starostka JUDr. Veronika Srnková. Záznam si můžete pustit zde.

Další informace o VRT v Ústí nad Labem zazněly také na diskuzi pořádané přímo městem Ústi n. Labem 11.4.2024. Záznam najdete zde.

Datum vložení: 17. 5. 2024 15:00
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2024 16:00