Celé odpoledne se neslo v duchu skvělé zábavy pro všechny věkové kategorie, ochutnávky dobrého jídla a pití, setkávání s přáteli a očekávání, kdy se stromek na náměstí po roce opět rozzáří. Atmosféru zachytil pan Roman Tejkl.
Datum vložení:1. 12. 2025 10:42 Datum poslední aktualizace:1. 12. 2025 11:20